Antep Fıstığı
Antep Fıstığı
ANTEP FISTIĞI

Antep Fıstığı

Fiyat : ₺720,00(KDV Dahil)

Kavrulmuş, tuzlu, dalında çatlamış Antep fıstığı

ADET :

- KAHYA | Özel Hasat | Yerli ürün

- Tazeliği koruyan ağzı kilitli paketlerde gönderilmektedir.

 

Kuruyemiş lezzetleri içerisinde apayrı bir yere sahip olan antep fıstığı, gerçekten hoş, etkileyici ve muazzam bir lezzettir. Gerek taze olduğunda gerekse de işlendiğinde ve kavrulduğunda hoş kokulu alternatif seçenekler yine damak tadına hitap eden bir çözüm ortaya koymaktadır. Baklava da dâhil olmak üzere pek çok tatlı içerisinde kullanılan katkı maddesinin aynı zamanda kuruyemiş olarak tüketilmesi, insanlar için iyi bir fırsatı ortaya koymaktadır.

 

Tuzlu kavrulmuş seçenekler ve kabuğu kırılmış ürün yelpazesi, kolay tüketim noktasında insanlara büyük avantajlar sağlamaktadır. Son derece hoş ve özgün lezzetlerin değerlendirilmesi noktasında burada karşınıza gelen alternatif seçenekler sizin için çok iyi bir fırsat yaratacaktır. Pek çok insanın kuruyemiş lezzetleri içerisinde çok değer verdiği önemli bir ürün karşımızdadır. Özellikle de fiyat ve kalite dengesini en iyi şartlarda kurmak, burada mümkün olmuştur. Doğru firmanın çözümlerini değerlendirmek için, hemen nitelikli ürün fırsatlarından yardım almak söz konusu olacaktır.

 

Antep Fıstığı Kilosu

 

Lezzetli, kaliteli ve avantajlı olarak görmüş olduğunuz ürün yelpazesi size çok büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Fiyat ve kalite bakımından önemli seçenekleri gözden geçirdiğiniz noktada, antep fıstığı kilosu sizin için belirleyici bir sonuç ortaya koyacaktır.

 

Kilogram fiyatının yanı sıra lezzetli ve damak tadına uygun tercihler noktasında en doğru kararı verebilirsiniz. Pek çok kişi için önemli lezzet seçenekleri ortaya çıkarken, gayet makul bir çerçevede buradaki avantajları iyi bir seçenek olarak değerlendirmek ve gözden geçirmek söz konusu olacaktır.

 

Antep Fıstığı Fiyatı

 

Kaliteli kuruyemiş tercihlerinin fiyat ve lezzet bütünlüğünü en iyi şekilde karşılaştırmak önemli olacaktır. Daha sonrasında ise önemli lezzetleri en iyi fırsatlarla değerlendirmek söz konusu olacaktır. Firmamızın burada yaratıcı çözümleri, ürün kalitesi ve fiyatlar noktasında aradığınız sonuçları gösteriyor.

 

Antep fıstığı fiyatı uygun olduğu gibi, hem fiyat değerlendirmesi hem de lezzetli ürün avantajlarını iyi bir çözümle gözden geçirmek gerekir. Yıllardan beri firmamız, ekonomik çözümler üretmiş ve uygun fiyatlarla birlikte kaliteli kuruyemiş seçeneklerini size tanıtmıştır. Ortaya koyduğumuz bu nitelikli fırsatlar, ihtiyaçlarınızı karşılayıp sizin için çözüm yaratmaya devam edecektir.

 

Antep Fıstığı Kilosu Fiyatı

 

Hoş, lezzetli ve damak tadına uygun alternatifleri gördüğünüz noktada, burada verdiğiniz kararlar sizin için iyi bir çözüm üretmeye devam etmektedir. Antep fıstığı kilosu fiyatı kesinlikle ekonomik bir tercihi gösteriyor. Yapılan uzman değerlendirmeler ve bu değerlendirmelerin ortaya koyduğu mükemmel ürün çözümleri, lezzet ve kalite bakımından iyi bir fırsat yaratmaktadır.

 

Çok özenle hazırlanmış ve dikkate piyasaya kazandırılmış olan bu lezzetli kavruk ürün seçenekleri, kuruyemiş dünyasının en önemli ürünlerinden biri olmaya devam etmektedir. Çok sayıda insan için öz güven ve kalitenin devamlılık oluşturduğu çözüm ve avantajlar, her bakımdan sağlıklı ve her bakımdan nitelikli bir imkân ortaya koymuştur. Eğer bu alandaki kalite ve avantajları yakından görmek isterseniz, firmamız ürettiği çözümleri ile birlikte size destek vermeye devam edecektir. Hoş ve lezzetli alternatiflerin doyurucu ve besleyici yapısı, sizin için önemli kolaylıkları gündeme getirecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR