Ceviz
Kavrulmamış, kelebek ceviz içi
2700030
₺520,00 KDV Dahil
Çiğ Kuruyemiş
Kavrulmamış yerli badem içi
2700039
₺570,00 KDV Dahil
Çiğ Kuruyemiş
Kavrulmamış fındık içi
2700038
₺580,00 KDV Dahil
Çiğ Kuruyemiş
Kavrulmamış kaju fıstığı
2700034
₺580,00 KDV Dahil
Karışık

- Çiğ badem, ceviz, kuru üzüm, kan üzüm, besni üzüm, yaban mersin, kavrulmuş fındık ve tuzsuz yer fıstığı tek pakette

- Sağlıklı atıştırmalık

8000000000026
₺60,00 KDV Dahil
Karışık

- Kuru üzüm ve çifte kavrulmuş Giresun fındık tek pakette

- Sağlıklı atıştırmalık

8000000000019
₺60,00 KDV Dahil
Çiğ Kuruyemiş
Kavrulmamış, Osmaniye yer fıstığı
2700036
₺220,00 KDV Dahil
Kabak Çekirdeği
Kavrulmamış, Nevşehir kabak çekirdeği
2700037
₺490,00 KDV Dahil
Kabak Çekirdeği
Kavrulmamış, kabak çekirdeği içi
2700160
₺400,00 KDV Dahil
Kavrulmamış Çekirdek
Kavrulmamış siyah ay çekirdeği
2700127
₺175,00 KDV Dahil
Ceviz
Tükendi
Özel seçilmiş, Maraş cevizi
2700104
₺150,00 KDV Dahil
Çiğ Kuruyemiş
Tükendi
Kavrulmamış, bütün iç Antep fıstığı (neverdi)
2700033
₺1.300,00 KDV Dahil
Kavrulmamış Çekirdek
Tükendi
Kavrulmamış, beyaz ay çekirdeği
2700040
₺150,00 KDV Dahil
1

Çiğ Kuruyemiş

 

Kavrulmuş lezzetli kuru yemiş seçeneklerinin yanı sıra özellikle bu sektörün avantajlı ve sağlıklı seçeneklerini iyi bir perspektifte değerlendirmek gerekir. Taze, sağlıklı ve uygun koşullarda hazırlanmış çiğ kuruyemiş, gerçekten geniş bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkmaktadır. Bu konudaki önemli lezzetleri takip etmek için firmamızın burada hazırlayıp sunmuş olduğu geniş yelpazeye göz atmak önemli olacaktır.

 

Son derece sağlıklı, kaliteli ve lezzetli alternatifler, uygun fiyat koşulları ile firmamız tarafından size sunuluyor. Severek tüketeceğiniz lezzetli alternatifler, tuzsuz ve lezzetli olarak karşınıza gelmektedir. Özellikle de bazı kuruyemiş seçeneklerinin çiğ olarak tüketilmesi, sağlık açısından gerçekten çok önemlidir. Bu lezzetleri muhafaza etmek ve taze şekilde size ulaştırmak isteyen firmamız, önemli ürün çözümlerini sizin karşınıza getirmeye devam etmektedir.

 

Çiğ Kuruyemiş Çeşitleri

 

Son derece sağlıklı ve özel lezzetlerle pek çok geniş kategori size hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız bünyesindeki geniş imkânlar, elbette lezzetli ve avantajlı seçenekler ile size ulaşmak durumundadır. Karışık kuruyemiş lezzetlerinin yanı sıra ceviz, kaju, cin mısır, fıstık, fındık ve badem gibi alternatifleri çiğ olarak tüketmek size büyük avantaj sağlayacaktır. Kabak çekirdeği ve Antep fıstığının yanı sıra kavrulmamış çekirdek alternatiflerini de bu kategori içerisinde değerlendirmek gerekir.

 

İnsanların damak tadına ve zevkine uygun ürün yelpazesini takip edebilmek açısından sayfalarımızdaki alternatifler size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Büyük bir dikkatle takip edip sıralamış olduğumuz çiğ kuruyemiş çeşitleri, lezzet ve kalite dengesini en iyi şekilde oluşturmuş durumdadır. Özellikle ekonomik fiyat bütünlüğü ile beraber buradaki ürünlerimiz sizin için çok büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

 

Çiğ Kuruyemiş Fiyatları

 

Son derece kaliteli ve güvenilir olmakla birlikte, sağlıklı ürün yelpazesini buradaki çözümlerle takip edebilirsiniz. Evinizde lezzetle tüketmek istediğiniz seçeneklerin yanı sıra, konuklarımız için hazırlamış olduğunuz aperatifler ve lezzetler her zaman büyük bir değer ortaya koymaktadır. Çoğu zaman faydalı abur cubur tercihleri için, özellikle sayfalarımızdan yardım alabilirsiniz. Faydalı, zihin açıcı ve bünyeyi kuvvetlendiren ürün seçenekleri konusunda önemli alternatiflerimiz buradan sizin karşınıza çıkıyor.

 

Çoğunlukla bağışıklık sistemini güçlendiren kuruyemiş alternatifleri, gerçekten lezzetli ve uygun bir sonuç ortaya koymaktadır. Çiğ kuruyemiş fiyatları ekonomik avantaj sağlarken, hiç beklemeden damak tadınıza uygun seçenekleri burada değerlendirmeye alabilirsiniz. Fiyatı ve kalitesi iyi bir çerçevede fırsat yaratmış ürün seçenekleri size çok büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

 

Çiğ Kuruyemiş Çeşitleri ve Fiyatları

 

Çok elverişli bir pazarın sağlıklı ürün seçenekleri, insanlar için iyi bir perspektifte sonuç yaratıyor. Müşteri memnuniyeti ve buna uygun yelpaze ile gayet makul çerçevede değerlendirme yapmak söz konusu olmaktadır. Çiğ kuruyemiş çeşitleri ve fiyatları gibi bir konuya parmak bastığınızda, özellikle bizim ürünlerimiz ihtiyaçlara cevap veren bir sonucu göstermektedir. Lezzetli, kaliteli ve sağlıklı alternatifleri daha yakından incelemek için buradan hazırlayıp size sunduğumuz ürün yelpazesini en iyi standartlarda değerlendirmeniz önemli olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR