Yer Fıstığı
Kavrulmuş, tuzlu, iri tane Osmaniye yer fıstığı
2700016
₺220,00 KDV Dahil
Yer Fıstığı
Kavrulmuş, tuzsuz, kabuklu Mısır fıstığı
2700023
₺180,00 KDV Dahil
Yer Fıstığı
Kavrulmuş, tuzsuz, şak fıstık
2700122
₺220,00 KDV Dahil
Yer Fıstığı
Baharatlı, kaplanmış yer fıstığı
2700025
₺200,00 KDV Dahil
Yer Fıstığı
Karamelize edilmiş bal ve susam kaplı yer fıstığı
2700027
₺220,00 KDV Dahil
Yer Fıstığı
Soya kaplı, patlak yer fıstığı
2700028
₺220,00 KDV Dahil
1

Yer Fıstığı

 

Dayanılmaz lezzetli ve avantajlı kuruyemiş seçenekleri; besleyici, doyurucu ve sağlıklı bir alternatif olmak durumundadır. Özellikle bu konuda sayfalarımızda size sunduğumuz ürün seçenekleri, oldukça avantajlı bir kategoriyi gözler önüne getirmektedir. Bugünkü şartlarda karşınıza çıkmış olan yer fıstığı, gerçekten kuruyemiş dünyasının en sağlıklı ürün seçeneklerini gözler önüne getirmektedir.

 

Değişik şekilde işlenmiş ve belirli aşamalardan geçmiş olan bu önemli lezzetler, sofranıza kadar ulaşan sağlıklı bir avantajı göstermektedir. Doyurucu ve besleyici yapısı ile bu konudaki geniş ürün yelpazesini iyi bir kategori bütünlüğü çerçevesinde değerlendirmek gerekir. Uygun lezzetli ve kaliteli alternatifleri gördüğünüz noktada firmamızın çözümleri size çok büyük avantajlar sağlayacaktır.

 

Yer Fıstığı Fiyatları

 

Önemli bir lezzet ve sağlıklı tercihleri temin etme noktasında firmamız size destek sağlıyor. Soya fıstık, tuzlu fıstık, soslu fıstık, tuzsuz fıstık, kabuklu fıstık ve ballı susamlı fıstık tercihleri kesinlikle insanlar için farklı lezzetleri ön plana getirmiştir. Her biri bir diğerinden lezzetli ve avantajlı olan ürünler ile birlikte, yer fıstığı fiyatları ekonomik bir fırsat yaratmaya devam ediyor.

 

Kuruyemiş ihtiyacınızı karşılamak ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız, evinizde mutlaka bulundurmanız gereken seçenekler var. Fiyat ve kalite dengesini en iyi şartlarda oluşturmak suretiyle size sunduğumuz ürün seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz. Böylelikle lezzetli ve avantajlı alternatifler size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

 

Yer Fıstığı Kilosu

 

Taze, sağlıklı ve kaliteli lezzetleri size ulaştırma konusunda her zaman yoğun çalışmalar içerisindeyiz. Burada hazırlayıp sunduğumuz kaliteli ürünler, ambalaj kalitesi ve ürün kalitesi ile kendini göstermektedir. Yer fıstığı kilosu ekonomik bir fırsat sağlarken, indirimli fiyatları ve avantajlı tercihleri her zaman en iyi şekilde gözden geçirmek gerekir.

 

Kuruyemiş alışverişi yaptığınız zaman, buradaki ürünler sizin için lezzetli ve taze olmalıdır. Firmamız ise her zaman taze ve lezzetli ürünlere sayfalarında yer vermiştir. Vereceğiniz siparişler en kısa zamanda elinize ulaşacak ve sizin için önemli avantajlar ortaya koyacaktır. Damak tadına dokunan ve hitap eden lezzetler noktasında firmamız her zaman sizi desteklemeye devam etmektedir.

 

Yer Fıstığı Kilosu Fiyatları

 

Altında yetişen önemli kuruyemiş lezzetlerinden biri hiç kuşku yok ki buradaki lezzetli seçenekler olarak karşımıza geliyor. Yer fıstığı kilosu fiyatları ekonomik olmakla birlikte, aynı zamanda bu ürünlerin lezzet ve kalitesini iyi bir pozisyonda değerlendirmek gerekir. Son derece özenle ve dikkatle piyasaya kazandırılmış ürün seçenekleri, insanların memnuniyeti çerçevesinde iyi bir çözüm ortaya koymaktadır. Besleyici, sağlıklı ve doyurucu lezzetleri değerlendirmek için buradaki ürün çözümlerine yakından bakmak gerekir.

 

Yıllar boyunca müşterisine sağlamış olduğu destek ve avantajla birlikte firmamız önemli lezzetleri sizin karşınıza getirmeye devam etmektedir. Uygun ve sağlıklı lezzetli seçeneklerini ekonomik avantajlarla tedarik edebilirsiniz. Her zaman sağlıklı ürünleri size ulaştırmış olan firmamız, muazzam kalite anlayışını önemli bir şekilde desteklemeye devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR