GÜLLÜ LOKUM
GÜLLÜ LOKUM

Güllü Lokum

Fiyat : ₺130,00(KDV Dahil)

Klasik kesim güllü lokum

ADET :

- KAHYA | Yerli ürün | Glikoz içermez

- Tazeliği koruyan ağzı kilitli paketlerde gönderilmektedir.

 

Çiçekler içerisinde çok önemli bir yere sahip olan gül bitkisi, insanları her zaman etkilemiş ve hoş kokusuyla gerçekten takdir edilen muazzam bir bitki olarak karşımıza çıkmıştır. Dünya standartlarında, kaliteli ve hoş olduğu gibi güzel kokusuyla insanları etkileyen bu bitkinin, lokum üretiminde hoş koku olarak kullanılması söz konusu olmaktadır. Gerek bisküvilik çeşitler gerekse de standart çeşitler ile birlikte, güllü lokum çok önemli bir tercih olmak durumundadır.

 

Klasik kesim modellerin yanı sıra ince ve yassı olan modeller, insanların keyifle tüketmesi için iyi bir çözüm ortaya koymaktadır. Burada karşınıza çıkmış nitelikli ürün seçeneklerinin, her bakımdan insanlara büyük katkısı söz konusu olmaktadır. Hem ülkemiz hem de dünya standartlarında önemli ve sağlıklı lezzetleri görmek istediğiniz noktada, firmamızın çözümleri size çok büyük yardımlar sağlamaya devam etmektedir. Damak tadına bırakmış olduğu muazzam lezzetle apayrı bir özelliği gösteren lokum çeşitleri, firmamızın size sunduğu ayrıcalıklarla birlikte kendini göstermektedir.

 

Güllü Lokum Fiyatları

 

Çok sağlıklı ve önemli lezzetleri değerlendirme konusunda hemen harekete geçebilirsiniz. En başta da firmamızın buradaki yaratıcı çözümleri, birbirinden farklı lezzetleri değerlendirmek için size büyük kolaylıklar sağlamaktadır ve nitelikli ihtiyaçları karşılama konusunda firmamızın üretmiş olduğu performans, çok önemli bir çözüm yaratmaya devam etmektedir.

 

Gayet kaliteli ve sağlıklı standartlarda, ürün seçeneklerimiz her bakımdan iyi bir çözüm ve geniş bir imkân yaratmaya devam etmektedir. Kalite ve lezzet olarak kendini ispatlamış ürün seçeneklerinin, rakamsal boyutlarını da görmek gerekir. Güllü lokum fiyatları uygun olduğu gibi, firmamızın hızlı bir biçimde üretmiş olduğu çözümler, burada gayet sağlıklı ve nitelikli bir fırsat yaratmaya devam etmektedir.

 

Güllü Lokum Kilosu

 

Herhangi bir ürünü tedarik etmek istediğinizde, kalite ve fiyat dengesinin iyi şekilde görmek gerekir. Bir diğer şekilde ürünün kilogram fiyatı hakkında da fikir sahibi olmanız önemli olacaktır. Değişik şekilde farklı paketler içerisinde bulunan ürün seçenekleri, size çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Özellikle güllü lokum kilosu uygun olduğu zaman, burada vereceğiniz kararlar, gayet sağlıklı ve nitelikli bir çözüm ortaya koyacaktır. En başta da müşteri memnuniyeti konusunda burada ön plana çıkan ürün seçeneklerimiz, herkes için ideal bir sonuç ortaya koyacaktır. Burada görmüş olduğunuz lezzetli seçeneklerin hem fiyatı hem de kalitesi iyi bir standart yakalamış durumdadır.

 

Güllü Lokum Kilosu Fiyatları

 

Kaliteli ve nitelikli ürün yelpazesini görmek istediğiniz noktada, firmamız önemli çözümler üretmeye devam etmektedir. İhtiyaçlarınızı en iyi noktada kritik bir şekilde karşılamak sizin için önemli bir çözüm üretiyor. Güllü lokum kilosu fiyatları uygun olarak önünüze gelirken hem ürünün kilogram fiyatı hem de kalitesi hakkında fikir sahibi olmak mümkün olacaktır. Önemli lezzetleri bu şekilde gözden geçirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR