Benzer Ürünler
Çiğ Antep Fıstığı
Çiğ Antep Fıstığı
ÇİĞ ANTEP FISTIĞI

Çiğ Antep Fıstığı

Fiyat : ₺1.300,00(KDV Dahil)

Kavrulmamış, bütün iç Antep fıstığı (neverdi)

ADET :

- KAHYA |Özel hasat | Yerli ürün

- Tazeliği koruyan ağzı kilitli paketlerde gönderilmektedir.

 

Tuzlu kavrulmuş Antep fıstığı, gerçekten insanlar için en lezzetli kuruyemiş seçeneklerinden biridir. Özellikle bu kuruyemiş lezzetini tüketme konusunda, tansiyon hastalarını da unutmamak gerekir. Son derece özel ile ve sağlıklı bir şekilde karşınıza çıkmış olan ürün seçenekleri, kuruyemiş dışında aynı zamanda tatlıları destekleyen bir ürün olarak da kendini göstermektedir.

 

Baklava için mükemmel bir lezzet desteği olan çiğ Antep fıstığı, sayfalarımızdan kolay tedarik edilen avantajları gözlerine getirmiştir. Tatlılar için muazzam bir seçenek ön plana çıkarken, özellikle de insanların tüketmekten keyif aldığı lezzetleri buradaki avantajlı çözümlerle gözden geçirmek gerekir. Tüm dünyanın dikkatini çeken bu sağlıklı lezzetler, gerçekten çok faydalıdır ve avantajlı bir tercih olarak kendini göstermektedir. Kalp sağlığını koruyup fiziksel olarak direnci yükseltecek ürün alternatiflerini mutlaka değerlendirmek gerekir.

 

Çiğ Antep Fıstığı Fiyatı

 

Kendine has aroması ve önemli lezzetleri ile birlikte insanlar için çok faydalı ürün seçeneklerinden yardım almak gerekir. Kusursuz bir şekilde kategorize edilmiş sağlıklı lezzetler, her bakımdan insanlara çok büyük avantajlar sağlamaya devam etmektedir. Yıllar boyunca burada görmek istediğiniz ve keyif aldığınız lezzetleri en iyi şartlarda değerlendirebilirsiniz.

 

Çiğ Antep fıstığı fiyatı ekonomik avantaj sağlarken, fiyat bakımından indirimli fakat lezzet bakımından üst düzeyde seçenekler size çok büyük destek sağlamaya devam edecektir. Yıllar boyunca bu konuda muazzam kategori seçenekleri karşınıza çıkarken, firmamız tarafından size uygun alternatifleri en iyi şartlarda gözden geçirmeniz söz konusu olacaktır.

 

Çiğ Antep Fıstığı Kilosu

 

Kuruyemiş lezzetlerini özellikle kilogram fiyatı ile dengelemek ve buna göre alışveriş koşullarını gözden geçirmek gerekir. Ekonomik uygun ve lezzetli seçenekleri gözden geçirmek istediğiniz noktada, sayfalarımızda önemli çözümler sizi bekliyor gayet sağlıklı bir kategoride karşınıza çıkmış olan lezzet yelpazesi, her bakımdan size büyük avantajlar sağlamaya devam edecektir. Gayet sağlıklı ve nitelikli lezzetleri, gerçekten takip ettiğiniz önemli çözümler ile birlikte gözden geçirme şansına sahip olabilirsiniz.

 

Firmamız burada çok yaratıcı sonuçlarla birlikte, her zaman size destek sağlamış ve önemli çözümler burada ayağınıza kadar gelmiştir. Çok nitelikli bir biçimde takip ettiğiniz ürünlerle beraber, çiğ Antep fıstığı kilosu gerçekten ekonomik bir fırsat bütünlüğü yaratmaktadır. Kuruyemiş lezzetlerini tedarik noktasında güvenilir adres olarak, firmamız her zaman size çözüm üretmeye devam etmektedir. Damak tadınıza uygun lezzetleri tedarik etmek için, taze ve uygun kuruyemiş alternatiflerini bizden alabilirsiniz.

 

Çiğ Antep Fıstığı Kilosu Fiyatı

 

Son derece güzel bir ağaçtan toplanmış taze Antep fıstığı, gerçekten çok hoş ve önemli bir lezzettir. Burada nitelikli bir firmanın ürün ve hizmet çözümleri size destek sağlamaya devam etmektedir. Çiğ Antep fıstığı kilosu fiyatı ekonomik bir avantajı ve önemli bir kabiliyeti ortaya koyuyor. Yıllar boyunca insanların yakından inceleyip elde etmiş olduğu seçenekler, aynı zamanda nitelikli bir fırsat bütünlüğünü gözler önüne getirmektedir. Uygun şartlarda karşınıza çıkmış olan fiyatlar ve kalite dengesi, her bakımdan müşteri memnuniyetine çok büyük destek sağlamaya devam etmektedir. Önemli ve sağlıklı lezzetleri takip ettiğimiz noktada, firmamızın çözümleri size yardımcı olmaya devam edecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR