Badem İçi
Badem İçi
BADEM İÇİ

Badem İçi

Fiyat : ₺650,00(KDV Dahil)

Kavrulmuş, az tuzlu, yerli badem içi

ADET :

- KAHYA | Özel üretim | Özel Hasat | Yerli ürün

- Tazeliği koruyan ağzı kilitli paketlerde gönderilmektedir.

 

Badem ağacı, gerçekten çok harikulade bir ağaçtır. Bahar aylarında meyve veren bu ağacın, özellikle çağla olarak tüketilmesi alışıldık bir durumdur. Yetişmiş bademler ise özellikle ilerleyen dönemlerde çok ayrı bir lezzetin habercisi olmaktadır. Sert kabuklu badem bitkisinin özenle hazırlanmış olan badem içi, kuruyemiş sektörünün en iddialı ürünlerinden biri olmak durumundadır.

 

Zihni açan ve beyni geliştiren ürün seçeneği, aynı zamanda sağlıklı, besleyici ve doyurucu bir özelliği ortaya koymaktadır. Başarılı bir tedarik sisteminin yoğun çalışmaları sayesinde, özellikle doğru firmaların doğru çözümleri size çok büyük katkı sağlamaya devam etmektedir. Firmamız bünyesinde dikkatle hazırlanan kuruyemiş alternatifleri içerisinde bu lezzetli ve besleyici seçenek, her zaman insanlar tarafından takdir edilen bir ürün sonucunu ortaya koymuştur.

 

Badem İçi Fiyatı

 

Lezzetli, uygun ve damak tadına uyumlu alternatifleri değerlendirmek için her zaman sağlıklı seçeneklerden istifade etmek gerekir. Müşteri memnuniyeti çözümlerini ve kaliteli ürün yelpazesini gördüğünüz noktada, verdiğiniz kararlar sizin için oldukça sağlıklı ve nitelikli bir imkân yaratacaktır. Yıllar boyunca bu konuda yapılan çalışmalar, insanların memnuniyetini en iyi şartlarda sağlamaya devam etmektedir.

 

Badem içi fiyatı uygun olarak ortaya çıkarken, hem ürün kalitesi hem de ekonomik fiyat bütünlüğü bakımından değerlendirmeler sizi iyi bir sonuca götürecektir. Firmamızın sektöre vermiş olduğu hizmet, sanal platformun geniş imkânları ile daha geniş bir kitleye yardım sağlıyor. İndirimli fiyatlı kaliteli ürünleri değerlendirmek için, her zaman bizden yardım alabilirsiniz. Hazırlayıp sunduğumuz lezzetli seçenekler, sizin için büyük kolaylıklarını habercisi olacaktır.

 

Badem İçi Kg

 

Dünya standartlarında kaliteli lezzetler, kuruyemiş dünyasının önemli malzemelerini oluşturuyor. Özellikle de fiyat ve kalite değerlendirmesi yapmak istediğinizde, belirlenmiş birim rakamları sizin için önemli çözümler ortaya koymaktadır. Badem içi kg değerlendirmesi yapılırken, 1 kilogram bademin uygun fiyatları sizin için önemli bir çözüm yaratmaktadır.

 

Besleyici, doyurucu ve damak tadına uygun lezzetleri gözden geçirme noktasında firmamız çok önemli kararlar vermiş ve bu kararlar gayet sağlıklı bir sonuç yaratmıştır. Oldukça uygun şartlarda karşınıza çıkmış olan ürün seçeneklerini değerlendirmek için, firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Gayet makul ve sağlıklı bir çerçevede ortaya çıkmış ürün seçenekleri, işinizi kolaylaştırıp size gereken yardımı sağlamaya devam etmektedir.

 

Badem İçi Kg Fiyatı

 

Özellikle çocukların günde birkaç kez tüketmesi gereken badem bitkisinin, zihin açan yapısı kendini göstermektedir. Beyin gelişimini sağlayan ve zekâ gelişimini ileri seviyeye taşıyan bu lezzetli seçenek, kuruyemiş dünyasının en sağlıklı ürünlerinden biri olmak durumundadır. Çiğ, kavruk ve tuzlu kavruk seçenekleri ile bu lezzetli alternatifleri iyi bir pozisyonda gözden geçirmek gerekir. Özellikle de müşteri memnuniyetine uygun ürün çözümlerini gördüğünüz noktada, burada karşınıza çıkan alternatifler size çok büyük katkı ve önemli destek sağlamaya devam edecektir.

 

Badem içi kg fiyatı uygun olarak insanların karşısına çıkmıştır. Son derece sağlıklı bir biçimde değerlendirmek istediğiniz lezzetli alternatifler, işinizi kolaylaştırıp size yardımcı olmaya devam ediyor. Fiyat, lezzet ve kalite dengesini en iyi şartlarda kuran firmamız, size bu konuda büyük yardımlar sağlamaya devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR