Kuru Kayısı
Özel seçilmiş, güneşte kurutulmuş, Malatya kayısı
2700045
₺590,00 KDV Dahil
Kuru Kayısı
Özel seçilmiş, sarı Malatya kayısı
2700046
₺480,00 KDV Dahil
1

Kuru Kayısı

 

İnsanların fiziksel olarak ihtiyaçlarını karşılayan temel gıdalar içerisinde meyveler apayrı bir yere sahiptir. Mevsimine uygun meyve tüketmek önemli olduğu gibi, kurutulmuş meyvelerin her dönemde insanlara büyük avantajı söz konusu olmaktadır. Sindirim sistemini çalıştırıp, insanları rahatlatan kuru kayısı aynı zamanda damak tadına uygun bir lezzeti göstermektedir.

 

Özellikle komposto ve halk arasında bilinen adıyla hoşaf lezzeti için bu kaliteli alternatifi en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Kurutulmuş şekilde tüketilen meyve seçeneklerinin yanı sıra bu seçenekleri ıslatarak yine tüketmek sağlıklı bir sonuç ortaya koymaktadır. Adeta bir ilaç gibi faydasını görerek kullandığınız nitelikli seçenekler size çok büyük katkı sağlayacaktır.

 

Kuru Kayısı Fiyatı

 

Kuruyemiş sektörünün sağlıklı ürünleri karşımıza çıkarken, ekonomik fiyatlı tercihleri iyi bir avantaj çerçevesinde değerlendirmek gerekir. Gayet sağlıklı bir biçimde genel olarak insanlar için çözüm olmuş ürün seçeneklerini, sayfalarımızda ki nitelikli fırsatlarla gözden geçirebilirsiniz. Damak tadına uygun lezzetleri, tedarik noktasında ortaya mükemmel sonuçlar koymaya devam ediyoruz.

 

Lezzetli ve kaliteli olduğu gibi, doğru fırsat çözümü konusunda size sağladığımız ürünler iyi bir avantaj yaratmaktadır. Oldukça pratik bir biçimde piyasaya kazandırdığımız lezzetli alternatifler, işinizi daha kolay hale getiriyor. Kuru kayısı fiyatı uygun olduğu gibi, sayfalarımızdan vereceğiniz siparişler, sizin için ve aileniz için mükemmel bir fırsat yaratacaktır. Lezzetli ve besleyici olduğu gibi, faydasıyla da bilinen bu meyve kurusu, tavsiye edilen lezzetli bir seçeneği gözler önüne getirmektedir.

 

Kuru Kayısı Kilo

 

Herhangi bir ürünün rakamsal boyutlarda ölçüsünü anlamak için kilogram fiyatına ve belirlenen ölçüye yakından bakmak gerekir. Paketlenmiş ve sağlık lambalar içerisinde bulunan ürünlerin maliyeti hakkında da fikir sahibi olmanız önemlidir. Tedarikçi firmanın kaliteli hizmetleri size destek verirken, firmamız en sağlık ürünleri sizin karşınıza getiriyor. Kuru kayısı kilo fiyatları gayet ekonomik sonuçları göstermektedir.

 

Uygun ve ekonomik olduğu gibi, kaliteli ürün seçeneklerini değerlendirmek için çok lezzetli ve avantajlı kayısı seçenekleri sizin için iyi bir fırsat yaratacaktır. Özenle yetiştirilmiş ve sizin için hasat edilmiş bu muazzam ürün seçeneklerinin çok uygun şekilde ve koşullarda kurutulması iyi bir sonuç ortaya koymuştur. Damak tadınıza hitap eden, aynı zamanda fiziksel olarak direncinizi arttıran ürün seçeneklerini mutlaka en iyi şartlarda gözden geçirmek gerekir.

 

Kuru Kayısı Kilo Fiyatı

 

Çok ciddi ve planlamalı bir çalışma ile önemli lezzetleri piyasaya kazandırmaya devam ediyoruz. Sağlıklı ambalaj içerisinde bulunan kuruyemiş ve kuru meyve seçenekleri her bakımdan ideal bir tercih olmuştur. Özellikle burada karşınıza çıkan kuru kayısı kilo fiyatı, bu ürünleri elde etmek için gözden geçirdiğiniz rakamları ortaya koymaktadır.

 

Fiyat ve kaliteyi yan yana değerlendirdiğiniz noktada, karşınıza çıkan nitelikli seçenekler sizin için iyi bir çözüm yaratacaktır. Firmamız burada en kaliteli ürünleri sizin için özverili bir şekilde hazırlıyor ve size sunuyor. Gayet makul koşullarda ortaya çıkmış olan ürün yelpazesi, her bakımdan takdir ve tavsiye edilen sonuçları göstermiştir. Eğer bu alanda ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri gözden geçirmek isterseniz, firmamız her zaman bu konuda hazırlıklı olacak ve size yardımcı olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR