Siyah Çekirdek
Kavrulmuş, tuzlu, siyah ay çekirdeği
2700003
₺175,00 KDV Dahil
Tuzsuz Çekirdek
Kavrulmuş, tuzsuz, siyah ay çekirdeği
8699137030046
₺175,00 KDV Dahil
1

Ay Çekirdeği

 

Her nerede olursak olalım toplum olarak çekirdek çitlemek bizim için gerçekten bir alışkanlık haline gelmiştir. Özellikle de faydalı tohumların kuruyemiş olarak pazarlandığı bir piyasada sağlıklı gıda alternatiflerini değerlendirmek iyi bir çözüm yaratmaya devam etmektedir. Lezzetli ve hoş kokulu olduğu gibi damak tadına uygun lezzetler konusunda ay çekirdeği ideal bir sonucu ortaya koymuştur.

 

Kavrulmuş, tuzlu ve tuzsuz alternatif seçenekler ile birlikte buradaki kaliteli ürünleri en iyi şartlarda değerlendirmek gerekir. Strese karşı muazzam bir tedavi edici özelliği bulunan ürün seçeneği; unutkanlığı giderir, tok tutar ve hafızayı güçlendirir. Aynı zamanda kendiniz ve konuklarınız için mükemmel lezzetli bir seçenek, burada firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. En sağlık ürünleri tedarik etmek için burada ortaya koyduğumuz geniş çaplı imkânlardan fayda sağlamanız söz konusu olacaktır.

 

Ay Çekirdeği Çeşitleri

 

Beyaz, siyah, tuzlu, tuzsuz ve kavruk alternatiflerle birlikte birbirinden güzel ay çekirdeği çeşitleri görücüye çıkmıştır. Lezzetli olduğu kadar özellikle konukları memnun etme konusunda ideal bir ikram karşımızdadır. Televizyon seyrederken, muhabbet ederken ve ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçirirken mutlaka bu güzel ürünü tüketmeniz gerekir. Besleyici, sağlıklı doyurucu olduğu gibi, zihinsel olarak rahatlatıcı bir ürün seçeneği her bakımdan tavsiye edilen sonucu ortaya koymuştur. Stresle dolu insanların rahatlaması için bu kaliteli kuruyemiş seçenekleri size çok büyük destek sağlayacaktır.

 

Ay Çekirdeği Fiyatı

 

Kaliteli ve güvenilir paketler içerisinde servis edilen ürünlerimiz hem ekonomik hem de sağlıklı bir sonuç ortaya koymaktadır. Damak tadına uygun lezzetli seçenekler, besleyici, doyurucu hatta bağışıklık sistemini güçlendirici yapısıyla dikkat çekmektedir. Alıcı konumundaki insanların yakından ilgilendiği hususlardan biri de ay çekirdeği fiyatı olacaktır. Fiyatı uygun kaliteli ürün tercihlerini sayfalarımızdan kolaylıkla tedarik edebilirsiniz. Hemen harekete geçtiğiniz zaman, en sağlıklı seçenekler sizin için sunulan önemli bir avantajı gösterecektir. Burada gösterişli bir biçimde karşınıza çıkmış olan ürün seçenek ve yelpazesi, her bakımdan muazzam bir kaliteyi gözler önüne getirmektedir.

 

Ay Çekirdeği Kilo Fiyatı

 

Kuruyemiş almaya karar verdiğiniz anda, kaliteli lezzetli seçenekler ve uygun fiyatlı alternatifler ön planda olacaktır. Bu işin fiyatlandırma konusunda değerini, kilogram fiyatı olarak gözden geçirmek söz konusu olmaktadır. Firmamız bünyesinde hazırlanmış pek çok farklı paket olmakla birlikte ay çekirdeği kilo fiyatı ekonomik bir sonucu gösteriyor. Başarılı ve avantajlı tedarik fırsatları ile birlikte burada ortaya çıkan çözümler, kesinlikle yüksek seviyeli kaliteyi göstermiştir.

 

İhtiyaç olarak gördüğünüz koşullarda burada tedarik fırsatı sağlamış olduğumuz ayrıcalıklı seçenekler size çok büyük destek vermektedir. Kimi zaman bir televizyon dizisi kimi zaman da bir aktüel programı izlerken, çekirdek çitlemek çok önemli zevklerden biridir. Misafir geldiğinde ve sevdiğiniz insanlarla iyi bir ortamı paylaştığınızda, bu lezzetli ikramlar hepiniz için ideal bir sonuç ortaya koyacaktır. Lezzetli ve damak tadına uygun çekirdek tercihleri ile burada elde ettiğiniz fırsatlar sizi iyi bir sonuca götürecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR