Çiğ Badem
Çiğ Badem
ÇİĞ BADEM

Çiğ Badem

Fiyat : ₺570,00(KDV Dahil)

Kavrulmamış yerli badem içi

ADET :

- KAHYA | Özel hasat | Yerli ürün

- Tazeliği koruyan ağzı kilitli paketlerde gönderilmektedir.

 

Badem bitkisinin hem yeşilken çağla olarak tüketilmesi hem de yetiştiğinde badem kuruyemiş olarak tüketilmesi gerçekten büyük bir şanstır. Kalp için mükemmel bir gıda alternatifi burada karşımıza çıkarken, protein, yağlar ve potasyum ile kalp sağlığı için önemli bir gıda seçeneği gözler önüne gelmektedir. Bolca antioksidan özelliğine sahip olan bu muazzam ürün seçeneği, e vitamini takviyesi ile insanlar için gerçekten faydalı ve avantajlı bir alternatif olmak durumundadır. Kalp krizini önlediği bilinen bu lezzetli ve sağlıklı seçenek, özellikle uygun fiyatlarla piyasaya kazandırılan önemli bir ürünü göstermektedir.

 

Firmamız bünyesinde çok sağlıklı ve kaliteli ürün seçenekleri, oldukça uygun koşullarda insanların karşısına çıkmak durumundadır. Sağlıklı, zinde ve emniyet olmak istiyorsanız, kaliteli gıdalar her zaman en iyi standartlarda değerlendirmelisiniz. Burada karşınıza çıkan olağanüstü ürün alternatifleri içerisinde çiğ badem kesinlikle ideal bir tercih olmak durumundadır. Bazı gıdaların kavrulmadan tüketilmesi önemlidir. Özellikle de kuru yemiş alternatiflerini düşündüğünüz zaman, badem tam da bu sınıfa dâhil olan bir örneği göstermektedir.

 

Çiğ Badem Fiyat

 

Ürün kalitesi ve avantajlı seçenekler pek çok konuda insanlar için aydınlatıcı bir çözüm bütünlüğü yaratıyor. Müşteri memnuniyetine uygun ürün yelpazesini değerlendirmek için, her zaman sağlıklı ürün koşullarından fırsat elde etmek söz konusu olmaktadır.

 

Çiğ badem fiyat aralıkları en uygun şeklini gösteriyor. Uygun fiyatlarla kaliteli ürün değerlendirmesi, kesinlikle alışverişi düşünen müşteriler için müthiş bir fırsat sağlamaktadır. İstediğiniz boyut ve istediğiniz gramaj ölçüsü ile birlikte sağlıklı ambalaj seçenekleri size çok büyük katkı sağlamaya devam etmektedir.

 

Çiğ Badem Kilo

 

Kaliteli, lezzetli ve damak tadına hitap eden ürün seçenekleri, her bakımdan insanlar tarafından takdir ve tavsiye edilmiş sonuçları göstermektedir. Oldukça uygun lezzetler burada görücüye çıkarken, en başta da müşteri memnuniyetine uygun fırsatları en iyi avantajlarla gözden geçirmek gerekir. Çiğ badem kilo değerlendirmesi yapılırken, hem kilogram fiyatı ortaya çıkıyor hem de sağlıklı ürünlerin lezzeti kadar ekonomik pozisyonu kendini gösteriyor.

 

Gerekli ihtiyaçları karşılayıp avantajları gözden geçirme noktasında, size sağladığımız seçenekler iyi bir fırsat bütünlüğü ortaya koymuştur. Uygun rakamsal boyutlarla birlikte yaptığınız değerlendirme, sizin için iyi bir çözüm ortaya koymaktadır. Böylesine damak tadına hitap eden lezzetli alternatif, aynı zamanda besleyici özelliği ile birlikte iyi bir tercih olmaktadır. Kuruyemiş sektörünün sağlık ürünleri sayesinde, size bu konuda gerekli yardımları en iyi şekilde sağlıyoruz.

 

Çiğ Badem Kilo Fiyatı

 

Kolay tedarik ve doğru hizmet avantajı, sizin için en sağlıklı seçenekleri hazırlayıp sunuyor. Ekonomik olarak ve kalite olarak burada gördüğünüz seçenekler, size büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hiç tereddüt etmeden firmamızın burada hazırlamış olduğu nitelikli ürün çözümlerini gözden geçirebilirsiniz. Kendine güvenen ve çözümleri ile birlikte çok iyi çalışan firmamız, ekonomik fiyatlarla kaliteli ürünleri ayağınıza getiriyor. Çiğ badem kilo fiyatı en uygun olarak buradan size kolaylıklar sağlamaktadır.

Etiketler
ÇİĞ BADEM, BADEM,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR