Çifte Kavrulmuş Lokum
Hindistan cevizli, bol Antep fıstıklı mini lokum
2700062
₺540,00 KDV Dahil
Çifte Kavrulmuş Lokum
Hindistan cevizli, narlı, bol Antep fıstıklı mini lokum
2700110
₺540,00 KDV Dahil
Lokum
Gül yapraklı, bol Antep fıstıklı mini lokum
2700112
₺560,00 KDV Dahil
Çifte Kavrulmuş Lokum
Kadayıflı, bol Antep fıstıklı mini lokum
2700111
₺540,00 KDV Dahil
Lokum
Üzüm pekmezinden bol cevizli sucuk
2700070
₺290,00 KDV Dahil
Lokum
Hindistan cevizli, fındıklı havuç cezeryesi
2700067
₺350,00 KDV Dahil
Lokum
Çifte kavrulmuş karışık meyve aromalı mini lokum
2700072
₺160,00 KDV Dahil
Lokum
Klasik kesim sade lokum
2700057
₺130,00 KDV Dahil
Lokum
Klasik kesim güllü lokum
2700058
₺130,00 KDV Dahil
Bisküvilik Lokum
Bisküvi arası sade lokum
2700108
₺130,00 KDV Dahil
Bisküvilik Lokum
Bisküvi arası güllü lokum
2700109
₺130,00 KDV Dahil
Fındıklı Lokum
Fındıklı sultan lokum
2700060
₺220,00 KDV Dahil
Fındıklı Lokum
İçi bol fındıklı safranbolu lokum
2700068
₺240,00 KDV Dahil
Lokum
Tükendi
Bol Antep fıstıklı narlı fitil lokum
2700098
₺220,00 KDV Dahil
1

Lokum

 

Ülkemizin önemli tatlı seçeneklerinden biri olan lokum, özellikle dünyaya ulaşmış önemli bir lezzet seçeneğini gözler önüne getirmektedir. Bu konuda adeta sanatsal çalışmalar yapılmış ve damak tadına hitap eden ürün seçenekleri kendini göstermiştir. Lezzetli, doyurucu ve besleyici olduğu gibi insanlara keyif veren bu tüketim unsuru, firmamızın mevcut bünyesinde çok çeşitli alternatifler ile karşınıza gelmektedir.

 

Türk lokumunun bütün dünyada kabul gördüğü bir ortamda, özellikle sağlıklı ürün seçeneklerimiz bu konuda önemli bir destek ve avantaj yaratmaya devam etmektedir. Elbette bu konuda farklı şekilde üretilmiş ürünleri değerlendirmek önemli olacaktır. Pek çok kişinin kendi damak tadına uygun lezzetleri gözden geçirmek için bu imkânlara daha yakından bakması söz konusu olmaktadır. Gayet uygun koşullarda ve avantajlı yelpaze ile karşınıza çıkmış olan ürün seçenekleri, Türk toplumunun damak tadına uygun bir sonuç yaratmaktadır.

 

Lokum Çeşitleri

 

Oldukça lezzetli ve kaliteli ürün avantajları, gerçekten burada önemli çözümler üretmeye devam ediyor. Cezerye fitil lokumu, kuşlokumu, sade lokum ve güllü lokum çeşitleri, kesinlikle bu konuda muazzam kategori bütünlüğünü ortaya koymaktadır. Bisküvilik, fındıklı ve gül yapraklı çeşitlerinin yanı sıra, çifte kavrulmuş ürün seçenekleri ve cevizli sucuk alternatifleri insanlar üzerinde lezzet bakımından pozitif bir etki yaratmaktadır. Adeta enerji deposu olarak görmüş olduğumuz bu kaliteli seçenekler, konuklarınız için mükemmel bir ikram olacaktır. Tüketmekten keyif aldığınız sağlıklı ve lezzetli seçenekleri buradaki önemli çözümlerle elde etmek söz konusudur.

 

Lokum Fiyatları

 

Pek çok farklı lezzeti iyi bir çerçevede değerlendirmek ve kaliteli ürünleri geniş bir yelpazede gözden geçirmek söz konusu olmaktadır. En başta da firmamızın burada önemli çözümlerle birlikte size sağlamış olduğu geniş imkânları daha yakından görebilirsiniz. Tamamen güvenilir ve kaliteli anlayış ile insanların karşısına gelmiş olan önemli lezzetler, her bakımdan insanların takip ettiği iyi bir çözümü ortaya koymaktadır.

 

Şık ve kaliteli detayların yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda iyi bir perspektifi takip etmek, insanlar için başarılı çözümler ortaya koymaktadır. Son derece sağlıklı ürün seçenekleri içerisinde bu ürünlerin maliyetini de en iyi şekilde hesaplamak gerekir. Lokum fiyatları uygun olarak ortaya çıkmış ve insanlar için gerçekten kabul edilen ve takdir edilen bir sonucu ortaya koymuştur. Firmamız bünyesinde gayet sağlıklı seçenekleri, buradaki avantajları ile beraber değerlendirmek gerekir.

 

Lokum Kilo Fiyatları

 

Işıltılı, şık ve lezzetli ambalajlar içerisinde sağlıklı ürünler sizi bekliyor. Özellikle de ekonomik ve avantajlı olduğu gibi, lezzet bakımından buradaki tercihleri en iyi fırsatlarla gözden geçirmek gerekir. Kendi branşında konusuna hâkim olmuş olan firmamızın çözümleri, gayet sağlıklı bir sonuç yaratmaya devam etmektedir. Lezzet ve kalite bakımından değerlendirme yaptığınız zaman, çözümlerimiz size her konuda örnek olacaktır.

 

Lokum kilo fiyatları uygun olarak bu konuda gerçekten insanları pozitif etkilemiştir. Eğer bu önemli lezzetler elde etmek ve mevcut fırsatları değerlendirmek isterseniz, firmamızın önemli lezzetli çözümleri size büyük katkı sağlayacaktır. Yıllardan beri buradaki kaliteli anlayış, insanlar için gayet sağlıklı ve avantajlı bir sonuç yaratacaktır. Lezzetli alternatifleri değerlendirmek için ürün yelpazemiz sizi desteklemeye devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR