KURU DUT
KURU DUT

Dut Kurusu

Fiyat : ₺460,00(KDV Dahil)

Özel seçilmiş, Pütürge dut kurusu

ADET :

- KAHYA | Özel hasat | Yerli ürün

- Tazeliği koruyan ağzı kilitli paketlerde gönderilmektedir.

 

Dut meyvesi; çok şekerli, tatlı ve lezzetli bir meyvedir. Bu meyvenin zamanında taze olarak tüketilmesi gerektiği olduğu gibi, kurutulmuş meyve seçeneğini yine önemli bir fırsat çerçevesinde değerlendirmek gerekir. Lezzet ve kalite avantajlarını en iyi pozisyonda gözden geçirmek için buradaki sağlıkla alternatifleri değerlendirmek önemli olacaktır.

 

İnsanların fiziksel direncini arttıracak ve bağışıklık sistemini güçlendirecek lezzetler her zaman büyük önem taşımıştır. Özellikle de kurutulmuş meyve seçeneklerinin kesinlikle tavsiye edilen yapısı iyi bir çözüm ortaya koymaktadır. Dut kurusu bu konuda önemli bir ürünü temsil ederken, sektörün burada hazırlamış olduğu ürün yelpazesi, insanların sağlıklı gıda tüketimine çok büyük katkı sağlamaktadır.

 

Dut Kurusu Fiyat

 

Çok özenle hazırlanmış ve dikkatli şekilde paketlenmiş ürün seçenekleri müşterilere ulaşmak için hazır beklemektedir. Gayet avantajlı bir biçimde ön plana gelmiş olan bu lezzetli seçenekleri değerlendirmek için sayfalarımızda ki mevcut imkânlar size yardımcı olacaktır. Fiyat ve kalite değerlendirmesinin yanı sıra damak tadına uygun lezzetleri gözden geçirmek için hiç zaman kaybetmeden harekete geçmek gerekir. Özenle seçilmiş lezzetli seçenekler, Siirt dutunun göz kamaştırıcı avantajlı sonuçlarını ön plana getirmektedir.

 

Dolgun meyveler zaman içerisinde kurutulduğunda, aynı lezzeti muhafaza ediyor ve hoş bir tüketim unsuru insanların karşısına çıkıyor. Dut kurusu fiyat aralıkları ise kesinlikle ekonomik bakımdan değerlendirilmesi gereken önemli bir çözüm ortaya koymuştur. Ürün kalitesi ve fiyat dengesinin burada yaratmış olduğu yelpaze, müşteri memnuniyetine çok büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Lezzetli bir şekilde elde edip tüketmek istediğiniz sağlıklı seçenekler size çok büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir.

 

Dut Kurusu Kilosu

 

Bu lezzetli seçeneğin tedarik noktasında, firmamız her zaman insanlara önemli çözümler üretmiştir. Burada karşınıza çıkan seçenek ve yelpaze, her bakımdan takdir ve tavsiye edilen sonuçları ön plana getirmektedir. Firmamızın buradaki yaratıcı yaklaşımları gayet makul bir çerçevede çözüm oluşturmaya devam ediyor.

 

Müşteri memnuniyeti konusunda yaptığımız çalışmalar, ürün kalitesinin en iyi standartlarda ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Lezzetli ve besleyici alternatifleri değerlendirmek için hemen harekete geçebilirsiniz. Dut kurusu kilosu uygun bir fiyatla karşımıza çıkarken, ekonomik olarak buradaki avantajları sayfalarımızda ki nitelikli fırsatlarla gözden geçirebilirsiniz.

 

Dut Kurusu Kilosu Fiyatı

 

Kurutulmuş meyve seçenekleri, özellikle gün kurusu özellikleri ile gayet sağlıklı ve avantajlı bir tercihi göstermektedir. Bu konuda ülkemizin pek çok yerinde yetişen dut bitkisinin çok özel bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Siirt’te yetişmiş ve oldukça lezzetli olan ürün seçeneğinin, kalite ve fiyat dengesini en iyi şekilde görmek gerekir. Dut kurusu kilosu fiyatı uygun olarak karşımıza çıkarken, firmamızın burada devamlılık oluşturan ürün çözümleri, insanlar için sağlıklı ve avantajlı bir fırsat yaratmıştır. Besleyici ve nitelikli yapısıyla dikkat çeken ürün seçeneğini değerlendirmek için kesinlikle size sunduğumuz geniş imkânlara yakından bakmanız gerekir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR