Hurma
Özel seçilmiş, XL Medine hurma
2700123
₺750,00 KDV Dahil
Kudüs Hurması
Tükendi
Özel seçilmiş, XL medjul hurma
2700048
₺490,00 KDV Dahil
Kudüs Hurması
Tükendi
Orta boy medjul hurma
2700124
₺390,00 KDV Dahil
1

Hurma

 

Bir sıcak iklim bitkisi olan lezzetli hurma, gerçekten ülkemizde keyifle tüketiliyor. Kurutulmuş meyveler içerisinde belki de en lezzetli, besleyici ve doyurucu seçenek burada karşınıza gelmektedir. Adeta kutsal bir iklimin sağlıklı meyve seçeneklerini değerlendirmek için buradaki lezzet avantajlarından fayda sağlamak gerekir.

 

Gayet uygun koşullarda karşınıza çıkmış olan lezzetli seçenekler, sizin için en ideal ürün koşullarını ve fırsatlarını göstermeye devam edecektir. Lezzet ve kalite bakımından değerlendirme yaptığınız zaman, özellikle ithal edilmiş sıcak iklim bitkisini önemli avantajlarla değerlendirmek gerekir. Gayet kaliteli ve sağlıklı lezzetler içerisinde buradaki geniş yelpazeli ve avantajları en iyi pozisyonda gözden geçirmek gerekir.

 

Hurma Çeşitleri

 

Duyurucu, sağlıklı ve hoş lezzetli ürün yelpazesi ile çözümlere daha yakından bakabilirsiniz. Ülkemizde halkımız tarafından çok beğenilerek tüketilen bu lezzetli kurutulmuş meyve seçenekleri, pek çok farklı yerden geliyor ve bu lezzetler kendine has özel bir sonucu gösteriyor. Hurma çeşitleri içerisinde gerçekten sizi etkileyen ürün seçenekleri var. mebrum hurma ve Kudüs hurması gibi seçeneklerin yanı sıra bu lezzetli alternatifleri uygun fiyatlarla değerlendirmek söz konusu olmaktadır.

 

Geniş ve avantajlı bir kategori bütünlüğü ile sağlıklı kuruyemiş ve lezzetli kurutulmuş meyve seçeneklerini en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Oldukça sağlıklı, taze ve lezzetli alternatifleri size ulaştırma konusunda her zaman görev ve sorumluluk bilinci ile çalışmaya devam ediyoruz.

 

Hurma Fiyatları

 

Kaliteli ürünleri tedarik noktasında firmamız her zaman öncelikle adres konumundadır. Buradan hazırlayıp size sunduğumuz seçenekler, muazzam bir ürün bütünlüğünü iyi bir perspektifte ortaya koymaktadır. Sağlıklı, lezzetli ve kaliteli alternatifleri yakından incelemek isteyen herkes gibi sizde konuya dâhil olabilirsiniz. Özellikle de müşteri memnuniyeti konusunda buradaki ürünlerimiz, ekonomik fiyatlarla birlikte size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Uzmanların değerlendirmeleri ve objektif çözümleri ile birlikte, hurma fiyatları gerçekten kaliteli ve sağlıklı bir sonucu ortaya koymaktadır. İndirimli fiyatların yanı sıra damak tadına hitap eden lezzetler konusunda ürünlerimiz oldukça hazır bir şekilde sizi beklemektedir. Taze, nitelikli ve besleyici ürünlerimiz, aynı zamanda sağlıklı bir alternatif olarak karşınıza gelmektedir.

 

Hurma Kilo Fiyatları

 

Çok büyük bir dikkatle hazırlanmış ve önemli bir seçenek olarak karşınıza çıkmış olan lezzetler, her bakımdan takdir ve tavsiye ediliyor. Burada göz kamaştırıcı ürün yelpazesi, kesinlikle insanların memnuniyeti ile yan yana değerlendirilmesi gereken bir durumu ortaya koymaktadır. İndirimli ve avantajlı olmakla birlikte hurma kilo fiyatları burada belirleyici bir faktör olarak karşınıza geliyor. Kuruyemiş dünyasının en sağlıklı ürün seçeneklerini değerlendirmek için her zaman hazır olan firmamızdan gerekli yardımları alabilirsiniz.

 

Müşteri memnuniyeti ve iyi bir perspektifte her zaman hazırlıklı şekilde sizi bekliyoruz. Tedarik etmek istediğiniz sağlıklı ürünler için sayfalarımızdan gereken yardımı alabilirsiniz. İnsanların güvenerek tercih etmiş olduğu kaliteli, lezzetli ve sağlıklı seçenekler, güvenilir paketlerle birlikte sayfalarımızda hazır bekliyor. Hiç geç kalmadan bu fırsatları gözden geçirmek gerekir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR