KABUKLU FISTIK
KABUKLU FISTIK

Kabuklu Fıstık

Fiyat : ₺180,00(KDV Dahil)

Kavrulmuş, tuzsuz, kabuklu Mısır fıstığı

ADET :

- KAHYA | Özel üretim | İthal ürün

- Tazeliği koruyan ağzı kilitli paketlerde gönderilmektedir.

 

Lezzetli tercihleri düşündüğünüz noktada, aynı zamanda sağlığınızı da bir kenara yazmalısınız. Hem sağlığı koruyan hem de lezzet bakımından avantaj sağlayan seçenekler içerisinde kabuklu fıstık, çok esaslı ve önemli bir yere sahiptir. Kötü kolesterol seviyesini dengede tutan, düşüren ve iyi kolesterolü yükselten ürün, lezzetli, besleyici ve doyurucu avantajlarla karşınıza çıkmak durumundadır.

 

Kan şekerine iyi geldiği bilinen bu lezzetli seçenek, kavrulduğunda ve çiğ olarak tüketildiğinde, kesinlikle insanların beğenerek tercih ettiği bir avantajı göstermektedir. Mide kanseri ve kolon kanserine karşı koruyucu özellikleri ön planda bulunan ürün seçeneği, damak tadına uygun bir lezzeti göstermektedir. Misafir olarak evinize gelen insanlara ikram etmeyi düşündüğünüz seçenekler lezzetli ve avantajlı olmalıdır. Tam da bu konuda damak tadına uygun lezzetler, uygun paketler ile birlikte karşınıza gelmektedir. E vitamini deposu olan ve bağışıklık sisteminin destekçisi olan lezzetli gıda alternatifi size en iyi şartlarda sunulmaktadır.

 

Kabuklu Yer Fıstığı

 

Yer fıstığının çok önemli ve özel bir lezzet olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendine has aroması ile birlikte insanlar tarafından kesinlikle hoş kokulu ve hoş lezzetli bir ürün seçeneği karşımızdadır. İdeal koşullarda piyasaya kazandırılmış ürün seçenekleri, firmamızın kaliteli ve sağlıklı ürünlerini gözler önüne getirmektedir.

 

Tedarikçi firmanın burada ortaya koyduğu esaslı çözümler ve lezzetli kabuklu yer fıstığı, birbirini tamamlayan bir süreç ve sonuç ortaya koymuştur. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün avantajları noktasında burada firmamızın yaratıcı ürün çözümlerinden istifade etmek söz konusu olmaktadır. Gayet makul ve avantajlı bir çerçevede değerlendirmek istediğiniz seçenekler, sizin için çok önemli kolaylıkları gündeme getirip önemli avantajlar sağlayacaktır.

 

Kabuklu Fıstık Fiyatı

 

Lezzetli, doyurucu ve besleyici olduğu gibi, ekonomik olan ürün lezzetleri üzerinde de dikkatlice durmak gerekir. Kabuklu fıstık fiyatı gayet makul koşulları gösteriyor. Mevcut piyasada, özellikle bizim firmamız gibi işletmeler size bu konuda yardımcı sağlamaktadır. E-ticaret avantajlarını kullanıp, firmamızın size sağlamış olduğu geniş ürün yelpazesinden istifade edebilirsiniz. Gayet sağlıklı ve nitelikli bir şekilde çözüm oluşturmuş ürün yelpazemiz size çok büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. İhtiyaçlarınızı karşılayıp tedarik fırsatlarını geliştirme konusunda, çok önemli çalışmalarımız devam etmektedir. Size burada sunduğumuz ayrıcalıklarla birlikte ekonomik, lezzetli ve kaliteli ürünleri gözden geçirebilirsiniz.

 

Kabuklu Fıstık Kilosu Fiyatı

 

Kabuklu ve lezzetli yer fıstığı konusunda tercih seçenekleriniz sizi lezzetli bir sonuca götürmektedir. Diğer bir açıdan ekonomik değerlendirmeler hem makul hem de avantajlı çözümler yaratıyor. Kabuklu fıstık kilosu fiyatı uygun olduğu gibi, firmamızın yaratıcı ürün seçenekleri her bakımdan size önemli avantajlar sağlamaktadır. Tüketmekten keyif alacağınız lezzetli seçenekler, doyurucu, besleyici ve nitelikli yapısıyla dikkat çekmektedir.

 

Özellikle müşterilerin burada tercih etmiş olduğu kaliteli alternatif seçenekler, en ideal ve lezzetli sonuçları insanların karşısına getirmektedir. Fiziksel olarak ihtiyacınız olan vitamin ve mineraller konusunda, bu sağlıklı gıda seçeneği size yardımcı olmaktadır. Kuruyemiş olarak tüketilen bu lezzetli alternatif, yer altında yetişen ender lezzetlerden biri olmak durumundadır. Firmamızın çözümleri ile bu sağlıklı lezzetli alternatifleri hemen değerlendirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR