Benzer Ürünler
FİTİL LOKUM
FİTİL LOKUM

Fitil Lokum

Fiyat : ₺220,00(KDV Dahil)

Bol Antep fıstıklı narlı fitil lokum

ADET :

- KAHYA | Yerli ürün | Glikoz içermez

- Tazeliği koruyan ağzı kilitli paketlerde gönderilmektedir.

 

Ülkemizin yöresel tatlıları ve lezzetleri tüm dünyada ses getirmiştir. Özellikle de lokum çeşitleri konusunda çok nitelikli üretim sonuçları damak tadına hitap eden önemli avantajları gözler önüne getirmektedir. Son dönemde lokumlar fitil şeklinde piyasaya kazandırılıyor. Özellikle de fıstık destekli ürün çeşitlerini gördüğünüz zaman, mutlaka lezzet bakımından çok ayrıcalıklı sonuçları değerlendirmek söz konusu olmaktadır.

 

Tüketmekten keyif aldığınız bu lezzetlere elde etmek büyük bir fırsattır. Diğer bir şekilde özellikle alışveriş konusunda önemli avantajları nitelikli ve cazip ürün boyutu ile gözden geçirebilirsiniz. Lezzetli ikramlar ve hediyelik seçenekler noktasında iyi bir tercih olan fitil lokum, insanların gerçekten çok beğenerek ve severek tükettiği bir lezzeti göstermektedir. Burada muazzam bir biçimde kategorize edilmiş ve ön plana çıkmış olan lezzetler, kesinlikle insanların mutlaka tüketmesi gereken önemli lezzetleri gözler önüne getirmektedir. Kusursuz bir ürün ve sağlıklı kalite anlayışı ile birlikte, burada çözümlere daha iyi şartlarda bakmak söz konusu olacaktır. İhtiyaçların karşılanması ve nitelikli fırsatların değerlendirilmesi için, çözüm ve önerilerden yardım almak herkese büyük destek vermektedir.

 

Fitil Lokum Çeşitleri

 

Böylesine önemli bir lezzeti değerlendirmek için, gerçekten çok farklı ve fazla alternatif seçeneği var. Hem lokum aroması hem de özellikle fıstık ve benzer ürünlerle destekli sonuçlar, gerçekten damak tadına uygun bir çözüm yaratmak durumundadır. Sayfalarımızda mevcut bulunan fitil lokum çeşitleri, hediyelik alternatifleri çoğaltılmış ve damak tadına uygun lezzetleri en iyi şekilde insanların karşısına çıkarmıştır.

 

Bugünkü piyasada gayet makul koşullarda tedarik etmek istediğiniz lezzetli seçenekler, sizin için çok büyük avantajları gözlerine getirmektedir. Her zaman işinde başarılı olmuş ve profesyonel çalışma kabiliyeti ile birlikte ürünleri sayfalarına taşımış olan firmamız, buradaki lezzetli çeşitleri sizin ayağınıza kadar getirmiş durumdadır. E-ticaret ve çevrimiçi alışveriş fırsatları ile bu lezzetleri taze bir şekilde elde etmek söz konusu olmaktadır. Kusursuz bir ürün ve sağlıklı paket avantajları, aynı zamanda hediyelik tercihler konusunda işinizi çok daha kolay hale getiriyor.

 

Fitil Lokum Fiyatları

 

Çok önemli lezzetleri tedarik noktasında, firmamız yıllardan beri profesyonel çalışmalarla size destek veriyor. Uygun ve ekonomik fitil lokum fiyatları ile birlikte, burada mutlaka üzerinde durmanız gereken sonuç ve avantajları değerlendirebilirsiniz. Özenle üretilmiş ve damak tadına uygun bir sonuç ortaya koymuş lezzetleri sayfalarımızdan tedarik etmek size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Fiyatlar ve kalite dengesi ile buradaki çözümleri mutlaka gözden geçirmelisiniz.

 

Fitil Lokum Çeşitleri ve Fiyatları

 

Son derece doyurucu lezzetli ve kaliteli yelpaze ile buradaki kategorize edilmiş seçenekleri en iyi çözümlerle gözden geçirmek gerekir. Çok faydalı bir biçimde değerlendirmek istediğiniz lezzetli seçenekler, işinizi çok daha kolay hale getirmektedir. Yaratıcı ve avantajlı yelpaze ile birlikte insanların burada kategorize edilmiş ürünlere yakından bakması önemli olmaktadır. Fitil lokum çeşitleri ve fiyatları değerlendirmesini gördüğünüz noktada, hem fiyat olarak hem de kalite olarak uygun tercihleri en iyi şartlarda değerlendirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR