Kudüs Hurması
Tükendi
Özel seçilmiş, XL medjul hurma
2700048
₺490,00 KDV Dahil
Kudüs Hurması
Tükendi
Orta boy medjul hurma
2700124
₺390,00 KDV Dahil
1

Kudüs Hurması

 

Sıcak iklimlerin hurma lezzetini bilmeyen yoktur. Özellikle mübarek meyveler içerisinde kabul edilen Kudüs hurması, gerçekten damak tadına hitap eden çok özgün bir lezzeti göstermektedir. Kutsal toprakların insanlara armağanı olarak kendini göstermiş olan bu muazzam lezzetler, her yönden fiziksel ihtiyacı karşılayan bir gıda alternatifidir. Besleyici, doyurucu ve bağışıklık sistemini güçlendiren alternatifleri görmek için, kesinlikle bu vitamin ve mineral zengini lezzetli seçeneği değerlendirmek çok önemli olmaktadır.

 

Gayet uygun ve ekonomik avantajlar ile birlikte firmamız tarafından kurutulmuş meyve seçenekleri size sunulmaktadır. Özellikle kutsal topraklara giden insanların oradan buraya hediye olarak getirdiği hurma seçenekleri, o bölgenin gerçekten iklimine uygun bir sonucu ortaya koymuştur. Özellikle de Kudüs ve civarında hurma lezzetlerini elde etmek herkes için büyük bir şanstır. Böylesine önemli lezzetli seçenekleri firma olarak size sunuyoruz.

 

Kudüs Hurması Fiyat

 

Kaliteli ve önemli lezzetleri tedarik ettiğimiz gibi, bu lezzetleri ekonomik koşullarda sizin karşınıza getiriyoruz. Oldukça uygun standartlarla birlikte sunduğumuz ürün lezzetleri, kalite ve fiyat olarak ideal koşulları göstermektedir. Kudüs hurması fiyat aralıkları kesinlikle uygun ve makul sonucu göstermektedir.

 

Sizin için hazırlayıp sunduğumuz ürünler içerisinde, mebrum hurma çok ayrı bir lezzeti ve avantajı göstermektedir. Küçük boy ve büyük boy lezzetlerle birlikte buradaki geniş yelpaze ve avantajları en iyi şartlarda gözden geçirmek gerekir. Müşterilerimiz için büyük bir dikkatle hazırlayıp sunduğumuz seçenekler, damak tadınıza dokunuyor ve size çok büyük katkı sağlıyor.

 

Kudüs Hurması Kilosu

 

Muazzam ürünlerin lezzeti ve kilogram fiyatları müşteriler için çok önemlidir. Diğer bir şekilde bu gıda seçeneklerinin sağlıklı lezzetleri, her bakımdan insanların takip ve takdir ettiği sonuçları gözler önüne getirmektedir. Oldukça yüksek standartlar ve kalite ile birlikte burada karşınıza çıkan seçenekleri hemen değerlendirebilirsiniz. Hoş, avantajlı ve sağlıklı olan ürün yelpazesini, güvenilir ambalaj içerisinde sipariş vermek çok daha kolay olmaktadır. Kudüs hurması kilosu ekonomik olarak en uygun rakamlarla karşınıza çıkıyor. Fiyat ve kaliteyi yan yana değerlendirmek söz konusu olduğu gibi, firmamızın bu konudaki yaratıcı çözüm ve sonuçları sizin için ekstra bir avantaj sağlamaya devam etmektedir.

 

Kudüs Hurması Kilosu Fiyat

 

Lezzetli, hoş ve damak tadına hitap eden ürün yelpazesi konusunda bir an evvel karar vermelisiniz. Özellikle de firmamızın burada yaratıcı sonuçları, sizin için son derece sağlıklı avantajlar ortaya koymuştur. Lezzet ve kalite bakımından değerlendirme yaptığınız zaman, Kudüs hurması kilosu fiyat aralıkları ekonomik olarak size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

İndirimli fiyat ve ürün kalitesi ile birlikte yapılan değerlendirmeler, değerli müşterilerimize çok önemli çözüm ve fırsatlar sunuyor. İhtiyaçlarınızı karşılayıp çözümleri takip ettiğiniz noktada, size sunduğumuz imkânlar lezzetleri elde etme konusunda size yardımcı oluyor. ihtiyaçlarınızı karşılayıp, tedarik noktasında avantaj sağlayan firmamız, her zaman sizi desteklemeye devam ediyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR